Створення Landing Page

Може почнемо продавати вже ефектно і зі смаком? Створення посадкової сторінки для Вашого бізнесу з підключенням "розумних" модулів для підвищення продажів.

Може почнемо продавати вже ефектно і зі смаком? Створення посадкової сторінки для Вашого бізнесу з підключенням "розумних" модулів для підвищення продажів.

Які завдання
вирішує лендінг?

Лендінг пейдж необхідний у випадках, коли Вам необхідно продати товар або послугу, звернути увагу людей на подію або представити свій бізнес. Як правило, лендінг - це простий сайт для простих завдань. Його можна швидко просунути і розрекламувати у вузькому напрямку.

Iнформативність

Комплексний опис компанії, продукту або послуги у привабливій упаковці за мінімальну плату.

Продажi

Можливість "за дешево" отримати ефективний сайт, як частина воронки продажів або карти клієнта.

Статус

Необхідно підвищити довіру до бренду? Особистий сучасний сайт завжди піднімає Вас вище конкурентів.

Модульність

Користуєтесь CRM, банком і мессенджерами? Ми підключимо їх всi до Вашого лендінгу, щоб не втрачати жодного потенційного клієнта.

Що входить у
створення лендiнгу?

Складання всієї документації по проекту, починаючи від Технічного завдання, закінчуючи договором.

Аналіз предметної області і конкурентів. Дослідження ринку та складання портрета клієнтів.

Проектування воронки продажів на майбутній сайт. Налаштування аналітики.

Створення макетів, дизайну, корпоративного стилю, логотипу - при необхідності.

Підключення сторонніх сервісів, статистики та аналітики, месенджерів - для підвищення продажів.

Вся робота з хостингом, доменним ім'ям та сертифікатами.

Приєднання панелі Управління контентом сайту і Підтримка сайту після розробки.

Підключаємо все,
що треба

Ми можемо швидко додати сторонні модулі на Ваш сайт, щоб він став інтерактивним і простим у використанні для ваших клієнтів і ефективним інструментом в бізнесі - для вас.

Онлайн оплата карткою або електронними грішми прямо на сайті.
Телефонія або LIVE чати для зворотного зв'язку, будь-які форми реєстрації.
Підключення та й настроювання CRM системи і статистики для Вашого лендiнгу.
Системи для самостійного управління контентом на сайті.

Розкажіть про свій проект

Ми завжди відкриті для обговорення Ваших ідей і готові проконсультувати з будь-якого питання. Ми завжди відповідаємо протягом одного робочого дня.

Нижче ви можете перейти в будь-який розділ сайту Vindict.

Чогось не знайшли?
Готові це обговорити.

Крім стандартних послуг, які підійдуть усім, ми розробляємо складні і унікальні рішення під кожного клієнта. Ваша ідея - наша мета.

Крім стандартних послуг, які підійдуть усім, ми розробляємо складні і унікальні рішення під кожного клієнта. Ваша ідея - наша мета. Comment for Vindict web development Play for Vindict design projects Papers for Vindict marketing strategy Image for Vindict planning websites

Думаєте, щось тут не так!? Ні, все так! Ми відрізняємося від звичайних Digital Агенств тим, що створюємо умови для досягнення будь-якої мети, будь-то: створення сайту, що продає під ключ, проектування нестандартних веб проектів для будь-якої прикладної області і бізнесу, початок або продовження невдалого просування в соціальних мережах (SMM) і просування в пошукових системах (SEO).

Досконалості немає межі: ми допоможемо Вам досягти поставлених в бізнесі цілей, і вдосконалювати Ваш продукт на всіх етапах нашої роботи. Сьогодні - поставте собі одну задачу - замовте у нас бажану послугу, і вже завтра будете мати чіткий план дій по Вашому проекту, розуміти ризики і переваги, планувати в масштабі (свій відпочинок на Мальдівах)!

Почніть працювати з нами і переконайтеся, що:
•  Ми пропонуємо нестандартні рішення, які неодноразово випробувані особисто нами і продемонстрували свою ефективність в продажах, безпеки інформації та швидкості роботи в порівнянні з шаблонними рішеннями.
•  Ми завжди знаходимося на зв'язку, навіть через роки після здачі проекту Ви можете звернутися до нас за консультацією або допомогою.
•  Vindict - це круто і не тільки через те, що нашим символом є вовк. Команда молодих, креативних фахівців буде завжди розглядати Вашу проект з декількох сторін, щоб максимально його адаптувати для кінцевого клієнта.
•  Ми пропонуємо ціни на створення сайту на порядок нижче наших конкурентів, просто тому що можемо собі це дозволити. За рахунок децентралізованого управління і налагодженої системи звітності, ми урізуємо більшість повсякденних витрат агентства, економлячи Ваші гроші.
•  Vindict - це компанія цілеспрямованих і амбітних людей. Кожен новий проект - це наш виклик.
•  Ми дорожимо якістю підсумкового результату кожного проекту і готові працювати заради цього понад приписаних норм.
•  Клієнт завжди правий. Мив враховуємо всі побажання наших клієнтів і завжди проводимо аналіз, висуваючи свої пропозиції і рекомендації. Ми в віндікта завжди докладаємо спільні зусилля для створення сайтів під ключ максимально швидко і робимо все, щоб сайт відповідав очікуванням Клієнта.

Ви можете шукати в Інтернеті що-небудь подібне, але не знайдете. Тому не гайте часу і зробіть перший крок до реалізації своєї мети разом з VINDICT прямо зараз!