Послуги Vindict для онлайн бiзнесу

Поширені запитання

Ми дбаємо про ваш час. Шукайте найбільш актуальні питання та відповіді тут. Ви завжди можете написати нам і отримати консультацію протягом одного робочого дня.

Як довго ви працюєте?

Почали ми цю справу і власне відкрилися в 2014 році, проте сумарний досвід наш бере початок ще раніше, що покриває наше відносно недавнє початок роботи на ринку Digital послуг.

Мені складно оплатити всю вартість відразу, як бути в цьому випадку?

Ви можете оформити розстрочку до 9 місяців. Ми ставимося максимально з розумінням до наших клієнтів і намагаємося надавати найбільш вигідні і лояльні умови для співпраці з нами.

Чи надаєте ви гарантію на створення сайтів?

Розроблені нами веб-проекти, знаходяться на безкоштовній гарантійної підтримки шість місяців, протягом цього періоду будь-які несправності усуваються, а незначні зміни вносяться без додаткових оплат. Більш тривала підтримка сайту обмовляється окремо.

Мені мій проект обіцяли зробити набагато дешевше, чому у вас така ціна?

Наша ціна нижче, ніж у багатьох наших конкурентів, але вище, ніж у фрілансерів. У нас немає прихованих націнок, а формування нашої ціни абсолютно прозоро для кожного нашого клієнта. У бажанні максимально заощадити бюджет, ви можете не замислюватися про якість виконання роботи. Досвід наших клієнтів, які зверталися до нас за переробкою їх існуючих проектів, показує, що економити на розробці серйозних проектів - не найкраща ідея, тому що економія призводить в подальшому до серйозних витрат на виправлення недоліків від попередніх виконавців, які зробили неякісно, ​​але зате дешевше. Ви ж не хочете на питання "Чи є у вас сайт?" Сором'язливо говорити "Ні" при його наявності?

Що таке хостинг і домен?

Не будемо Вас вантажити складними термінами і визначеннями. Хостинг - це те, де знаходиться сам сайт, а домен - це слово або набір букв (вашсайт.ком), за яким ваш сайт знаходять.

У мене вже є хостинг/домен, мені потрібно купувати новий?

Ні, в такому випадку, для перенесення або установки сайту, нам будуть потрібні доступи до існуючих панелей хостингу або домену.

Якщо мені буде потрібна допомога після виконання вами роботи, я можу на неї розраховувати?

Звичайно так, будь-які консультації по виконану роботу для наших клієнтів абсолютно безкоштовні. Кількість звернень необмежено, однак, повинно бути в межах розумного.

Мені потрібно навчати співробітників роботі з сайтом, як мені бути?

Після роботи над проектом, замовник має право попросити інструкцію по роботі з сайтом, або одне очне (онлайн) навчання. Всі незрозумілі моменти будуть пояснені.

Мій сайт буде знаходиться в пошуковiй системi?

Після створення і запуску сайту в реліз, необхідно час для того, щоб пошукові боти додали його в свої системи. Після цього сайт можна буде знайти в пошуковiй системi. Для того, щоб сайт виводився на першій сторінці пошуковика - необхідно проводити роботи по SEO, що є окремою послугою.

Скільки часу займає розробка веб-проекту?

Терміни реалізації безпосередньо залежать від складності проекту, самий просто варіант - від 1 дня.

У мене є свій макет дизайну сайту, ми можемо його використовувати?

Да можемо. Якщо макет виконаний професійно і відповідно до всіх стандартних вимог до дизайнерів, то ми без проблем візьмемо Ваш дизайн в роботу.

Чому вигідніше замовити дизайн у нас, ніж купувати готовий шаблон?

По-перше, Ви отримуєте сучасний дизайн, який буде актуальним ще кілька років. По-друге, ми створюємо продає дизайн сайту на основі особливостей і потреб вашої цільової аудиторії, а це значить, що ймовірність того, що ваш потенційний клієнт "зависне" на вашому сайті підвищується за рахунок залучення уваги нестандартної подачею інформації.

Чи можу я спостерігати за процесом роботи?

Так, за запитом наш менеджер надасть Вам короткий звіт про поточний стан розробки. Якщо етап розробки дозволяє, то Вам буде надано доступ до закритого простору, де Ви зможете візуально спостерігати за змінами.

Чому вигідніше працювати з вами, ніж найняти підрядника з боку?

Тому що над вашим проектом буде працювати ряд фахівців, у кожного з них своя задача, будь то дизайн або створення сайту, написання текстів чи просування. Один підрядник не зможе виконати всі завдання, наймання декількох підрядників, може привести до серйозних фінансових витрат, до проблем в узгодженні робіт, зривів термінів і пошарпаним нервах. Працюючи з нами, Ви забезпечите себе від подібних негативних аспектів.

За яким договором можлива спільна робота?

Ми надаємо договір на співпрацю для ФОП і ТОВ, з можливістю додавання до нього доповнень на доопрацювання для безстрокового співпраці. Також готові працювати за Вашим договором.

Чи надаєте ви знижки?

Ні, знижка в нашому розумінні - це зниження не тільки ціни, а й якості, мотивації співробітництва. Ми проектуємо Ваш проект таким чином, щоб прибуток все одно перевищила всі витрати за собівартістю. Ми не завищуємо ціни і позначаємо їх такими, якими вони є насправді.

Що потрібно вам надати при створенні сайту?

Всі матеріали, які у Вас є. Це можуть бути логотипи, тексту на сайт, фірмові зображення. Якщо Ви не робили напрацювання за своїм проектом - ми створюємо все з нуля і надаємо Вам в повному обсязі після закінчення робіт.

Яку платформу ви використовуєте для розробки проектів?

Вибір оптимальної платформи залежить від підсумкових цілей і завдань проекту. Для нестандартних і складних проектів ми використовуємо самописние рішення (на основі Laravel). Так чи інакше, ми обов'язково проведемо з Вами брифінг для уточнення деталей вашого проекту, виходячи з отриманих відповідей ми зможемо визначити складність вашого проекту і запропонувати найбільш оптимальні варіанти по його реалізації.