Public Prof - лендiнг з профорієнтації

Розробка лендингу для просування інтенсиву. Анімаційна сторінка з панеллю адміністратора для редагування контенту, підключений телеграм-бот для сповіщень про заповнення форми на сайті. Унікальний дизайн і повна оптимізація під мобільні телефони.

Задача

Розробити лендінг із застосуванням існуючого логотипу і набору кольорів. Орієнтувати дизайн на аудиторію школярів та їх батьків. Створити форми для запису на курс і створити оповіщення з сайту в телеграм-бот.

Проблематика

Початковий макет дизайну мав шаблонний вид, деякi секції не поєднуються одна з одною. Гама кольору не була яскравою, а сам макет не містив мобільного адаптації. Необхідно розробити таку форму зворотного зв'язку, яку можна швидко заповнити.

Vindict Портфоліо - Public Prof - лендiнг з профорієнтації

Нашi рiшення

Повністю перероблений макет дизайну, добавленi анімації. Замінено елементи сторінки з макета і розроблені нові. Кольори стали яскравіше, строгі форми замінені округленними.

До сайту додані дві мовні версії відповідно до законодавства України. Для повного ознайомлення з діяльністю Замовника були доданi відео-відгуки.

Дизайн

Дизайнерське рішення було перетворити синій колір, який є основним, додати його відтінки і градієнти. Круглі і гладкі форми символізують дружелюбність і налаштовує Користувача.

Колірна схема використана за правилом 60-30-10 з кольором акценту - жовтий. На сайті використовуються анімації хвиль окгрулих форм синіх відтінків.

Шрифт підібраний тонкий, але при цьому добре читається. Завдяки широким буквах і приглушеного чорному кольору - читати текст на сайті легко навіть з мобільних пристроїв.

Кольори

#ffdb03
#0071fb
#ffffff

Шрифт

Montserrat sans-serif В Бахчисараї фельд'єґер зумів одягнути ящірці жовтий капюшон.

Iнтегрованi сервiси

Сайт має власну Панель управління, де можна задати мета-інформацію про сайт на різних мовах, а також переглянути базу заявок, які були залишені Користувачами. Кількість модераторів сайту не обмежена.

Додатково розроблен телеграм-бот, який транслює оповіщення про події на сайті. Сам бот захищений паролем, щоб посоторонні люди не отримали доступ до особистої інформації користувачів.

Сайт має додаткові коди для красивого відображення посилань в месенджерах і соціальних мережах (openGraph) і в пошуку (schema). До сайту підключені Google Analytics і Search Console, що дозволяє Замовнику завжди бути в курсі статистики сайту.

Vindict Портфоліо - Public Prof - лендiнг з профорієнтації

Адаптацiя i оптимiзацiя

Сайт відображається однаково зрозуміло і красиво на мобільних пристроях, планшетах і комп'ютерах. Особливиа увага йшла на мобільні пристрої, грунтуючись на цільовiй аудиторії.

Завдяки відкладеному завантаженню картинок, відео і сторінки в цілому, сайт Замовника завантажується швидко навіть при поганому Інтернеті, що дозволяє не втрачати потенційних клієнтів.

На сайті застосовані всі кращі техніки і правила, рекомендовані Google, що підвищує рейтинг сайту в пошуковій видачі і полегшує Замовнику (і здешевлює) подальше SEO просування.

Vindict Портфоліо - Public Prof - лендiнг з профорієнтації

Результати

На виході Замовник отримав сучасно оформлений і структурований лендінг, мета якого є отримання даних Клієнтів. Завдяки зрозумілому дизайну і м'яким кольорам - на сайті хочеться залишитися і пролистати його до кінця.

Завдяки чат-боту Замовник моментально дізнається про нове повідомлення на сайті і може найбільш швидко зв'язатися з клієнтом, що підвищує задоволеність і якість сервісу.

Сайт розроблений на платформі, яка дозволяє розширити і додати нововведення будь-якого масштабу в будь-який момент, що скорочує витрати клієнта на підтримку і подальші допрацювання на сайті.

Зацікавив проект або є ідея схожого?