Агентство нерухомості МЕТР

Створення адаптивного дизайну для сайту і оптимізація його завантаження на всіх пристроях.

Задача

Доопрацювати наявний дизайн на сайті, додати мобільну версію, а також виправити відображення деяких розділів. Виправити роботу фільтра і пошуку об'єктів на сайті, а також працездатність окремих функцій і кнопок. Додати інформаційні сторінки для кожного об'єкта на сайт.

Проблематика

Сайт знаходиться в робочому режимі і розроблявся без документації на основі готового шаблону, що уповільнює роботу. Сайт управляється і оновлюється за допомогою сторонньої CRM системи, яка надана третіми особами.

Vindict Портфоліо - Агентство нерухомості МЕТР

Нашi рiшення

Спільно з Замовником були вироблені макети сторінок і адаптовані під всі види пристроїв. При цьому швидкість завантаження сайту була збільшена в 3 рази.

Фільтр на сайті був повністю перероблений з новим дизайном і правильним функціоналом, який пов'язаний з існуючою CRM системою.

Були додані сторінки-презентації об'єктів, кнопки соціальних мереж і підключений Viber бот для сповіщень з сайту, що дозволяє Замовнику не тільки просувати сайт, але і максимально швидко відповідати клієнту.

Дизайн

Дизайнерські рішення виконані в стилі мінімалізму. На сайті присутня колірна схема 60-30-10, з кольором акценту - світло-зелений і другорядним - золотим.

На сайті закруглені кути основним форм, що надає дизайну акуратності і доброзичливості, має в своєму розпорядженні Відвідувача в собі. Шрифт підібраний системний, який є на кожному пристрої і не вимагає завантаження.

Всі фільтри, меню і елементи сайту адаптовані під мобільні пристрої для зручності перегляду сайту з будь-якого місця.

Кольори

#ffffff
#a49280
#52969e

Шрифт

Segoe UI В Бахчисараї фельд'єґер зумів одягнути ящірці жовтий капюшон.

Iнтегрованi сервiси

Сайт підключений до функціонуючої CRM-системі, яка оновлюється окремо від сайту. Тому сайт був технічно оновлений для підтримки всього функціоналу CRM-системи і безперешкодного поновлення об'єктів в каталозі сайту.

Нашою командою був запропонований і розроблений Вайбер бот, який сповіщає про події або повідомленнях з сайту, що дуже важливо Замовнику, так як він моментально зв'язується з клієнтом не упускаючи своєї вигоди.

Vindict Портфоліо - Агентство нерухомості МЕТР

Адаптацiя i оптимiзацiя

Замовник отримав можливість демонструвати свій сайт зі всіх зручних пристроїв, а також поліпшив дизайн сайту до бажаного виду. Завдяки проведеним роботам з сервером і медіа-матеріалами на сайті, зросла його швидкість завантаження, особливо з мобільних пристроїв, що дає конкурентну перевагу Замовнику.

Швидкість завантаження і дизайн сайту грають більш важливу роль, ніж його наповнення. Завдяки сучасним рішенням і привабливою палітрі кольорів, Користувач точно не закриє сайт на перших секундах.

Vindict Портфоліо - Агентство нерухомості МЕТР

Реiнженiринг

Через неякісну розробки через кілька років користування сайтом - з Базою даних і оновленням відбулися збої. Веб-сайт не оновлював інформацію, яка поставляється з CRM. Почався застій ресурсу.

Наша команда спільно з Замовником розробила робочу структуру сайту, і зрозумівши, як правильно працювати з наданими даними - було розроблено технічне рішення.

Після оптимізації та оновлення структури Бази даних, а також сервера, оновлення мови програмування і скриптів - проблема була усунена, поновлення продовжилися і стали відбуватися в 5 разів швидше, ніж до цього.

Vindict Портфоліо - Агентство нерухомості МЕТР

Результати

В результаті Замовник отримав сучасний адаптивний дизайн і повноцінно працює сайт за принципом "Як задумано". Всі сторінки сайту стали завантажуватися швидше.

Оновлення технічної і зовнішньої частини сайту призвело до полегшення роботи співробітників. Сайт не зажадає серйозного технічного обслуговування протягом наступних 5 років.

Завдяки Viber боту і нових інформаційних сторінок-презентацій, сайт підтримав сучасні тренди і знову затребуваний як Замовником і партнерами, так і клієнтами.

Зацікавив проект або є ідея схожого?