Ярмарки Експосад

Створення адаптивного дизайну і лендінговой сторінки для найбільших виставок-ярмарків "Дача. Сад. Город" в східному регіоні України. Оптимізація завантаження і роботи сайту.

Задача

Створити сайт для інформування про майбутні виставки, залучення нових учасників і реклами, а також для попереднього запису на події. Замовнику необхідно працювати з клієнтською базою, а також постійно оновлювати інформацію на сайті.

Проблематика

Виставки трохи відрізняються один від одного учасниками і датами, а також можуть бути різної спрямованості. Якщо з'являються зміни - про це необхідно повідомити відвідувачів на сайті. Не всі жителі Харкова знають про виставки Експосад, тому необхідно включити інформацію про події.

Vindict Портфоліо - Ярмарки Експосад

Нашi рiшення

Основна мета Замовника - інформування про майбутні виставки і залучення відвідувачів, тому першим екраном показується дата наступної виставки і опис ярмарки.

Події розміщені в хронологічному порядку і найближчим подія автоматично показується вгорі сайту з усіма подробицями.

Так як реєстрація відкрита для учасників ярмарку Експосад, і для відвідувачів, реєстрація на події розділена.

Для зручності відвідувачів і підтримки актуальною клієнтської бази - створені спливаючі вікна з можливістю підписатися на розсилку новин по Email.

Дизайн

На момент створення сайту найпростішим і впізнаваним рішенням був Material Design від компанії Google, який і був використаний на сайті. Закруглені форми надають доброзичливості і простоти сайту.

Колірна гамма вибрана зеленого, живого, кольору, що асоціюється з природою і життям. Колірна схема використовує кольори 60-30-10, використовуючи відтінки зеленого та білий кольори. Сайт використовує анімації при прокручуванні сторінки, що додає інтерактив і підтримує інтерес Відвідувача до сайту.

Шрифт на сайті підібраний напівжирний, щоб бути контрастним і зрозумілим цільової аудиторії. Для простоти читання шрифт був обраний без зарубок і його розмір був злегка збільшений на всьому сайті.

Кольори

#ffffff
#f9fbe7
#00bb58

Шрифт

Rubik, sans serif В Бахчисараї фельд'єґер зумів одягнути ящірці жовтий капюшон.

Iнтегрованi сервiси

Сайт має власну Панель управління, в якій можна редагувати не тільки загальну інформацію, але і додавати на сайт фотографії, новини та виставки.

Замовник отримав можливість самостійно вести сайт завдяки зрозумілому інтерфейсу, збирати клієнтську базу і вести рекламну діяльність.

Для моментального зв'язку з клієнтом був розроблений вайбер-бот для попередження про події на сайті, завдяки чому Замовник має швидкий контакт зі своїми клієнтами та завжди в курсі подій.

Для відстеження ефективності рекламних компаній і статистики сайту були підключені Google Аналітика і Search Console. Сайт також має посилання на соціальні мережі і додаткову розмітку для красивого відображення в соціальних мережах, месенджерах і пошуку, що дає Замовнику більше переходів на сайт.

Vindict Портфоліо - Ярмарки Експосад

Адаптацiя i оптимiзацiя

Більшість користувачів заходять на сайти з мобільних пристроїв, тому спеціально для них була розроблена особлива версія сайту з липким меню у верхній частині екрану, завдяки чому легко переміщатися по сайту.

Сервер і сам сайт були налаштовані й оптимізовані за порадами Google для розробників, що дало Замовнику перевагу перед конкурентами в швидкості завантаження і зручність використання.

Для зручності Замовника також була адаптована і Панель Управління сайтом, щоб була можливість у будь-який момент і в будь-якому місці внести зміни на сайт. Сайт підтримується більшістю браузерів і пристроїв, що позитивно позначається на охопленні аудиторії з різних верств населення.

Vindict Портфоліо - Ярмарки Експосад

Результати

В результаті роботи нашої команди Замовник отримав адаптивний, сучасний Лендінгем, який містить основну інформацію про виставках і ярмарках, як поточної, так і майбутніх. Відвідувач отримує уявлення що таке виставка "Експосад", коли і як вона проходить.

Замовник отримав можливість рекламувати свої виставки, поповнювати клієнтську базу і знайшов довіру Відвідувачів, так як має сучасний і красивий сайт, що позитивно впливає на охоплення і бренд.

У разі необхідності, Замовник може дешево і швидко додати нові можливості на сайт, так як він розроблений на доповнюється платформі. Ведення сайту не вимагає особливих навичок і умінь і може вестися Замовником самостійно.

Зацікавив проект або є ідея схожого?