Creation Club

Створення дизайну і лендінговой сторінки для команди Creation Club з проведення тренінгів, коучінгу та нейрокоучінгу, особистісному зростанню, НЛП.

Задача

Створення лендінгу для проведення тренінгів з особистісного розвитку. Необхідно надати основну інформацію про програми, спікерів і самому клубі. Ознайомити людини з діяльністю клубу, залишити воможность зворотного зв'язку і записи на тренінги.

Самостійно редакіровать інформацію на сторінці, додавати і редагувати спікерів / тренінги.

Проблематика

Необхідно враховувати, що тренінги проходять в різних місцях і на них може бути знижка. Потрібна швидке завантаження сторінки, особливо на мобільних устрйоства, незважаючи на велику кількість інформації на сторінці.

Vindict Портфоліо - Creation Club

Нашi рiшення

Було прийнято рішення зробити закріплене у верхній частині сторінки меню для швидкого переходу до основних секціях сторінки. Всю текстову інформацію подавати разом з іконками, для наочності та кращого сприйняття іфномраціі.

Тренінги подаються у вигляді окремих подій з описом і картинкою, великим календарем з датою, вартістю, таймером зворотного відліку дії знижки, спікерами і великою кнопкою "Записатися ".

Спікери відображаються з фотографією, описом досягнень і посиланнями на соц. мережі для більшої довіри клієнтів.

Дизайн

Починаючи з логотипу - все Лементи сайту мають закруглені або круглі форми. Такі форми викликають дружелюбність, м'якість і схильність, їх приємно спостерігати. Кола є єдність і м'якість, що додає дизайну позитивний настрій і ненав'язливість.

Колірна гамма обрана на основі логотипу за схемою 60-30-10. Основним кольором є білий, його на сторінці найбільше, второстіпенним кольором став відтінок чорного і колір акценту - жовтий. Для підкреслення елегантності був обраний тонкий шрифт без зарубок, що дозволяє швидко читати текст.

Кольори

#ffffff
#666666
#ffcf00

Шрифт

Open Sans, sans serif В Бахчисараї фельд'єґер зумів одягнути ящірці жовтий капюшон.

Iнтегрованi сервiси

Для редактірваонія інформації на сайті було додано кабінет Адміністратора з інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом. Для початку роботи не потрібно спеціального навчання.

В ньому можна змінювати як інформацію про сайт, так і заповнювати спікерів, курси, фотогалерею, змінювати посилання на соц. мережі і контакти.

Сайт підключений до Google Analytics і Search Console для оптимізації роботи і збору статистики. Використовується CRM Bitrix24 для автоматизації роботи з клієнтами.

Vindict Портфоліо - Creation Club

Адаптацiя i оптимiзацiя

Сайт оптимізований для мобільних пристроїв і планшетів, відображається однаково зрозуміло на всіх екранах. Для мобільної версії додані додаткові анімації.

Автоматично сайт генерує код для пошукових систем (schema), який видає додаткові результати при пошуку. Завдяки роботі з сервером і вихідними кодами - сайт завантажується швидко, не втрачаючи якість картинок і відображені всі елементи, як задумано Зказчіком.

Vindict Портфоліо - Creation Club

Результати

В результаті була створена платформа для реклами проходять заходів з можливістю записатися на нього. Тренінги відображаються в хронологічному порядку і самостійно зникають після того, як тренінг пройшов.

Замовник отримав можливість постійної підтримки сайту в актуальному стані, збору статистики і управління клієнтською базою.

Зацікавив проект або є ідея схожого?