Chebotarenko production

Створення оформлення та адаптивного дизайну для корпоративного сайту-портфоліо українського режисера Сергія Чеботаренко.

Задача

Розробити сайт-портфоліо для українського режисера Сергія Чеботаренко. На сайті необхідно розмістити відео матеріал, контакти і опис робіт Сергія. Адаптувати сайт під всі види пристроїв.

Проблематика

Сергій займається режисурою і портфоліо містить багато медіа-матеріалу, який може уповільнити роботу сайту. Також необхідно додати анімації, щоб підкреслити креативність автора.

Vindict Портфоліо - Chebotarenko production

Нашi рiшення

Замовник отримав зрозумілий у використанні сайт-портфоліо, з переходом на сторінки окремих кейсів, де є можливість переглянути всіх учасників проекту.

Кожне відео завантажується і відкривається на екран тільки після натискання, що візуально і технічно робить сайт швидше. На головній сторінці, а також в липкому меню зверху і знизу екрану, розміщена вся інформація про роботу Сергія і можливості контакту з ним.

Дизайн

Сайт виконаний в чорно-білих тонах для створення простоти і контрасту. Більшість візуальних елементів - це відео на задньому фоні і картинки, які привертають увагу і які хочеться подивитися.

Шрифт на сайті підібраний креативний, з урахуванням особливості роботи Сергія. Це робить сайт легко читаним на будь-якому пристрої.

Кольори

#ffffff
#000
#4c4c4c

Шрифт

Brandon regular В Бахчисараї фельд'єґер зумів одягнути ящірці жовтий капюшон.

Iнтегрованi сервiси

Сайт містить вбудований відеоплеєр для перегляду відео-презентацій портфоліо. Внизу сторінки додані контакти з можливістю в один клік зв'язатися з Сергієм, а також переглянути його останні новини в соц. мережах.

Vindict Портфоліо - Chebotarenko production

Адаптацiя i оптимiзацiя

Сайт і плеєр адаптовані під всі види пристроїв і якісно відображаються на всіх екранах. Таким чином портфоліо є всюди, де є Інтернет.

Vindict Портфоліо - Chebotarenko production

Результати

В результаті Сергій отримав робочий сайт-портфоліо з привабливим дизайном, адаптацією під всі види пристроїв і зручною навігацією.

Сайт швидко завантажується і містить всі необхідні матеріали для Замовника, включаючи відео-презентації, Showreel і подробиці проектів.

Зацікавив проект або є ідея схожого?