Мовні курси Олени Никульшиної

Створення адаптивного дизайну і мультимовної лендінговой сторінки для курсів іноземних мов Олени Никульшиної. Оптимізація завантаження і роботи сайту. Створення і оформлення сторiнки курсiв в соціальній мережі.

Задача

Створити посадкову сторінку з інформацією про індивідуальні курсах іноземних мов. Цільова аудиторія - як українці, так і іноземці, які хочуть вивчити російську мову.

Розробити мультимовну версію сайту з особливим посиланням для кожної з аудиторій. Необхідний сучасний, привабливий дизайн і мобільна адаптація.

Проблематика

Кожна аудиторія ставить перед собою мети у вивченні мов, необхідно було з'ясувати конкретні цілі для англомовних користувачів. Сайт носить інформаційний характер і його мета - збір клієнтської бази, проте цей напрямок не розвинене у Замовника.

Vindict Портфоліо - Мовні курси Олени Никульшиної

Нашi рiшення

Командою Vindict було прийнято рішення використовувати структуру Лендінзі із зазначенням головних фактів про викладача, можливістю записатися на курси через форму зворотного зв'язку і створенням Вайбер-бота для сповіщень з сайту.

Так як сайт отримав кілька мовних версій (турецьку, англійську та російську), кожна з з них виділяє ті особливості курсів, які в першу чергу цікаві людині, який говорить на цих мовах.

Стислість подачі інформації, колірна гамма і розроблені іконки дозволяють швидко сприймати інформацію та ознайомитися з пропозицією. Для поліпшення впізнаваності курсів і роботи з клієнтами було вирішено створити і вести сторінку в Facebook.

Дизайн

В якості основного кольору Замовник попросив використовувати зелено-салатовий відтінок. На його основі була розроблена колірна схема 60-30-10, яка включає зелений - як колір акценту, і його відтінки в якості другорядних кольорів.

На сайті використовуються закруглені форми і геометричні фігури без кутів і форми, що викликає довіру і спокій, а зелений колір привертає увагу користувачів. Для посилення ефекту ненав'язливості використовується шрифт без зарубок приглушеного чорного кольору.

Окремо для сайту розроблені картинки, іконки і графічні матеріали для профілів і сторінок в соціальній мережі Facebook.

Кольори

#ffffff
#11998e
#1cc15f

Шрифт

Rubik, sans serif В Бахчисараї фельд'єґер зумів одягнути ящірці жовтий капюшон.

Iнтегрованi сервiси

На сайті присутня можливість редагувати інформацію, якщо вона застаріла, а також отримувати повідомлення про повідомлення, як по Email, так і через підключений до сайту Viber бот.

На сайт додані відгуки на мові оригіналу, які також залишаються користувачами на сторінці Facebook. Мова сайту визначається автоматично в залежності від місця розташування людини, який відкриває сайт.

Vindict Портфоліо - Мовні курси Олени Никульшиної

Адаптацiя i оптимiзацiя

Лендінговая сторінка відображається на всіх видах пристроїв, зручно читається і має зрозумілу структуру розміщення блоків з інформацією.

Більшість користувачів заходять з мобільних пристроїв, де з легкістю можуть не тільки ознайомиться з курсами і викладачем, а й залишити заявку.

Vindict Портфоліо - Мовні курси Олени Никульшиної

Результати

В результаті Замовник отримав сучасний, що привертає увагу і яскравий сайт, який однаково добре відкривається на мобільних пристроях і комп'ютерах. Замовник може вести свою діяльність як локально, так і в міжнародному масштабі.

Завдяки вайбер боту і сторінці в Фейсбуці, Замовник може максимально швидко працювати і спілкуватися з клієнтами, збільшуючи тим самим довіру і задоволення клієнтів.

Завдяки авто визначенням мови на сайті і формам зворотного зв'язку - Замовник не втрачає потенційних клієнтів. Форми розміщені ненав'язливим і інтуїтивним чином на всій сторінці.

Зацікавив проект або є ідея схожого?